27 листопада 2024 року завідувачка кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Габріелла Бірта, разом із доцентами кафедри Юрієм Бургу та Людмилою Флокою доєдналися до онлайн-заходу Перший з’їзд Громадської Спілки «Асоціація біотехнології та біоінженерії України» (ГС «АББУ). В рамках заходу долучилися до членства у Асоціації біотехнології та біоінженерії України, обговорили особливості розвитку застосувань сучасних біотехнологій у медичній, фармацевтичній, ветеринарній, екологічній та інших галузях, структуру та напрямків подальшого співробітництва з АББУ та у розбудові Спілки.
11 листопада 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія освітньої програми «Біотехнологія» 3-го курсу відвідали Інститут свинарства та АПВ НААН України. Віртуальну екскурсі. Інститутом та лабораторією генетики провів заступник директора з наукової роботи – Андрій Онищенко, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник. Студенти ознайомилися із унікальними науковими розробками у сфері свинарства, спрямованими на вдосконалення порід, підвищення продуктивності та забезпечення екологічної безпеки галузі. Побачили лабораторію генетики, яка є серцем інституту, де здійснюються молекулярно-генетичні дослідження, які дозволяють визначати генетичні особливості та вдосконалювати селекційні програми, використовуються сучасні методи ДНК-аналізу для вивчення спадкових ознак, виявлення генетичних захворювань і підвищення стійкості до них
18 вересня 2024 року відбувалася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія 1-3 курсів із гарантом освітньої програми «Біотехнологія» завідувачкою кафедри ТБЕМС, докторкою сільськогосподарських наук, професоркою Габріеллою Біртою. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, обговорили особливості освітнього процесу, виконання дистанційних курсів та питання академічної доброчесності.
Викладачі кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи проходили стажування на ТОВ «ОРТОПЕД» з 01 липня 2024 року по 30 серпня 2024 року, тема підвищення кваліфікації (стажування) «Біотехнологія виготовлення протезно-ортопедичних виробів. Консультативна та технічна підтримка клієнтів». Викладачами були опрацьовані наступні питання:
Завідувачка кафедрою товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Габріелла Бірта взяла участь у 3nd international Staff Week at University of Lomza (Університет Ломжи, Польща) в рамках мобільності програми Erasmus+ з 10 червня по 14 червня 2024 року.
18 вересня 2024 року викладачі кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Габріелла Бірта, Юрій Бургу, Лідія Кричковська, Людмил Флока відвідали науково-практичну конференцію «Технології прибуткового свинарства», що проходила у Полтавському державному аграрному університеті. Конференція «Технології прибуткового свинарства» стала важливою платформою для обміну досвідом, новітніми технологіями та науковими розробками в галузі свинарства. Учасники заходу обговорили актуальні проблеми та перспективи розвитку галузі, а також визначили пріоритетні напрями подальшої роботи.