Виробнича практика

          

Студенти напряму підготовки 6.030510 «Товарознавство та торговельне підприємництво» програми професійного спрямування «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» проходять виробничу товарознавчо-технологічну практику на харчових підприємствах різних форм власності. На яких вони ознайомлюються з обладнанням, технологічними процесами виробництва,  постачальниками сировини, використання дефектної продукції, поворотної продукції та оцінкою якості готової продукції. Вивчають асортимент товарів та методи планування, виручки від реалізації за всією продукцією, яку виробляють на підприємстві.

КП «Полтавський м'ясокомбінат»

ТОВ «Полтавахліб»

ТОВ «Багатопрофільне підприємство «Кристал»

ПАО «Фирма Полтавпиво»

НПО «Промелектроніка»

А також на таких підприємствах: ТОВ «Українська виробнича компанія «Полагросервіс» смт. Решетилівка Полтавської обл., Хлібкомбінат «Семенівське АТП - 15345», ПАТ «Охтирський м'ясокомбінат», ПАТ «Комсомольський хлібзавод», ПАТ «2-ий ім. Петровського цукровий завод», ПАТ «Червонозаводський хлібзавод», ДП «Хлібкомбінат м. Баштанки», «Улянівський хлібзавод», ВП «Яреськівський цукровий завод», «Хлібзавод  м. Дніпродзержинськ», «Кролевецький комбінат хлібопродуктів», та ін.

БАКАЛАВРСЬКА ПРАКТИКА

Бакалаврська практика – важлива складова частина навчального процесу з підготовки висококваліфікованих фахівців спеціалізації «Товарознавство та експертиза в митній справі».

Мета практики:

Бакалаврська практика організується і проводиться на виробничих та торговельних підприємствах, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, у структурних підрозділах Державної фіскальної служби України, а також на підприємствах, які надають митно-брокерські послуги.

Котвицька Лариса і Павленко Анастасія під час проходження бакалаврської практики на базі Полтавській митниці Державної Фіскальної Служби

Баєвський Євгеній під час проходження практики на Митному пості Олександрія

Студенти груп ТЕМС-41, ТЕМС-42 під час проходження практики на Полтавській митниці

Студенти груп Коврига Юлія, Бузало Руслан, Подробаха Ірина, Хупавченко Альона під час проходження практики на Полтавській митниці та на зоні митного контролю.

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ З ПИТАНЬ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Бондаренко Тетяна, Дегтярьова Світлана, Лисенко Олена, Криницька Ірина, Рева Оксана, Сергієнко Наталія пройшли виробничу бакалаврську практику у секторі дослідження паперових виробів, текстильних та полімерних матеріалів відділу досліджень товарів органічного походження Служби дослідження хімічної та промислової продукції Управління Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби України (м. Київ).

Бондаренко Тетяна під час проведення досліджень показників споживних властивостей твердого туалетного мила

Дегтярьова Світлана під час проведення досліджень показників споживних властивостей нафтопродуктів

Лисенко Олена під час проведення досліджень показників споживних властивостей одягу дитячого

Криницька Ірина під час проведення досліджень показників споживних властивостей пральних порошків універсальних для прання виробів у пральних машинах активаторного типу та ручного прання

Мельцаєва Ольга під час проведення досліджень показників споживних властивостей синтетичних мийних засобів

Трубецьких Євгенія під час проведення досліджень показників споживних властивостей води.

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА

Метою практики є закріплення, узагальнення, поглиблення теоретичних знань та надбання навичок і практичних вмінь з оцінювання товарів, які надходять на внутрішній ринок від вітчизняних та іноземних товаровиробників (щодо їх якісного та кількісного складу і відповідності вимогам безпеки).

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА НА БАЗІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ З ПИТАНЬ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сергієнко Наталія пройшла переддипломну практику на базі Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби України (м. Київ).

Сергієнко Наталія проводить дослідження показників споживних властивостей картону

Володько Олена, Мироняк Тетяна, Лавренюк Наталія, Руденко Дар’я пройшли передмагістерську практику на базі Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби України (м. Київ).

Володько Олена під час проведення досліджень показників споживних властивостей посуду із жаростійкого скла

Мироняк Тетяна під час проведення досліджень показників споживних властивостей посуду із пластичної маси

Руденко Дар’я, Мироняк Тетяна, Лавренюк Наталія під час проведення досліджень

Топчій Юлія пройшла переддипломну практику на базі відділу товарознавчої експертизи та попередньої оцінки товарів Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби України (м. Київ).

Топчій Юлія під час проведення досліджень показників споживних властивостей сосок дитячих.

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА НА БАЗІ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»

Мета практики на базі вимірювальних (випробувальних) лабораторій (центрів) полягає у наступному:

Павченко Вікторія, Пожарова Яна, Щербак Євгеній (студенти групи ТЕМС-61м) пройшли переддипломну практику на базі науково-дослідного випробувального центру харчової продукції Державного підприємства «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».  Керівник практики – Ремізова Н. Л. начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції Державного підприємства «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Павченко Вікторія під час проведення досліджень показників споживних властивостей віскі

Пожарова Яна під час проведення досліджень показників споживних властивостей продуктів дитячого харчування сухих.

ПЕРЕДДИПЛОМНА ТА ПЕРЕДМАГІСТЕРСЬКА ПРАКТИКА НА БАЗІ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ЦЕНТРУ «НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА»

Переддипломна та передмагістерська експертна практика, яка проводиться на завершальному етапі безперервної підготовки фахівців на базі науково-дослідного центру «Незалежна експертиза», є важливою формою вдосконалення професійної та практичної підготовки і відповідає вимогам. Мета практики полягає у:

За результатами проходження практики студенти оформлюють авторські методики по об’єктам досліджень дипломних (магістерських) робіт.

Щербак Евгеній, Ксьонз Роман, Пожарова Яна, Зизанова Валерія (група ТЕМС-51м) проводять дослідження показників споживних властивостей шкіряних напівфабрикатів під час проходження експертної практики на базі науково-дослідного центру «Незалежна експертиза». Керівник практики – проф., к.т.н., завідувач кафедри експертизи та митної справи Наталія Володимирівна Омельченко

Студенти групи ТЕМС-51м проводять дослідження показників споживних властивостей весільної сукні під час проходження передмагістерської експертної практики на базі науково-дослідного центру «Незалежна експертиза». Керівник практики – доц. к.т.н., доц. кафедри експертизи та митної справи Лариса Володимирівна Поліщук

Кравченко Євгенія (група ТЕМС-51м) проводить дослідження показників споживних властивостей рукавичок жіночих під час проходження передмагістерської експертної практики на базі науково-дослідного центру «Незалежна експертиза». Керівник практики – доц., к.т.н., проф. кафедри експертизи та митної справи Наталія Володимирівна Омельченко; Стебліна Катерина Пилипівна – старший викладач кафедри хімії

Рибальченко Оксана (група ТЕМС-52) проводить дослідження показників споживних властивостей окуляр під час проходження переддипломної експертної практики на базі науково-дослідного центру «Незалежна експертиза». Керівник практики – доц., к.т.н., проф. кафедри експертизи та митної справи Наталія Володимирівна Омельченко.

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА В ІНСПЕКЦІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Голик Дмитро, Голомозенко Інна, Горай Анна, Доброскок Світлана, Стрюченко Ігор, Флюнт Едуард (група ТЕМС-52) під час переддипломної практики на базі Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області.